محل تبلیغات شما

خدمات كامپيوتر در محل

خدمات كامپيوتر در محل

خدمات كامپيوتر در محل،تعمير كامپيوتر در محل،نصب ويندوز در محل،پشتيباني شبكه،پشتيباني كامپيوتر

متاسفانه در اغلب پروژه ها ديده مي شود كه توجه مناسبي به تهيه نسخه هاي پشتيباني (Backup) براي داده هاي پروژه نمي شود. اين عدم توجه به قدري خطرناك است كه در برخي از موارد منجر به بروز اتفاقاتي جبران ناپذير در پروژه مي شود. منظور من از پشتيبان گيري از اطلاعات پروژه فقط اطلاعات ديجيتال يا فايلها نيست. چرا كه بخشي از اطلاعات پروژه به صورت غير ديجيتال توليد و نگهداري مي گردند كه لازم است براي كليه اين اطلاعات برنامه تهيه نسخه پشتيبان تهيه نمود.

اولين قدم در موضوع پشتيبان گيري از اطلاعات، مشخص كردن اين است كه اطلاعات در كجاها نگهداري مي گردد. اين اطلاعات مي تواند به صورت الكترونيكي يا كاغذي باشد. در مرحله ي بعدي لازم است درجه ي اهميت اطلاعات مشخص گردد. در سومين مرحله، تهديداتي كه ممكن است اين اطلاعات را تخريب نمايد، شناسايي شده و بر اين اساس راه حل مناسبي به منظور تهيه ي نسخه ي پشتيبان براي هر يك در نظر گرفت. در برخي از موارد لازم است روال هاي موجود انجام امور در پروژه اصلاح گردد. به طور مثال اگر در پروژه اي اطلاعات پروژه روي كامپيوترهاي شخصي افراد نگهداري مي گردد، لازم است دستورالعمل هايي در اين خصوص تهيه و اطلاعات را بر روي شبكه نگهداري نمود و با برنامه اي مشخص از آن ها نسخه ي پشتيبان تهيه كرد. در خصوص اسناد فيزيكي مانند اسناد مالي و قراردادي پروژه مي توان تدابيري انديشيد كه از كليه ي اسناد، اسكن تهيه شده و به صورت مكانيزه نيز نگهداري شود.

با كارشناساني سرويس رايانه ديگر نگران از بين رفتن اطلاعات خود نباشيد .ما امكان بازگرداني اطلاعات را به شما خواهيم داد.

شركت سرويس رايانه با بيش از 10 سال سابقه در زمينه ارائهخدمات كامپيوتريآماده همراهي با شما در مشكلات كامپيوتري خواهد بود.

77583231

09376320561

آنتي ويروس اورجينال در محل

دوربين مداربسته در محل

نصب ويندوز در شرق تهران

اطلاعات ,پروژه ,تهيه ,مي ,كه ,ي ,لازم است ,نگهداري مي ,اطلاعات پروژه ,اين اطلاعات ,اطلاعات را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تجهيزات آزمايشگاهي سليمان تجهيز سئو سایت | طراحی سایت | طراحی اپلیکیشن دانستنی ها درباره فیلم و سریال niloorayanehgo purssertransmitter Stevern-Presidente di NAVIGARE IN AMICIZIA دنیای دیجیتال ویستا سازه boycticevsen